Akcija “Renkuosi gyvybę”

Garbė Jėzui Kristui,

Laisvos visuomenės institutas š. m. spalio mėn. 30 d. prieš pat Vėlines inicijuoja akciją „Renkuosi gyvybę“, kurios tikslas – prisiminti visus dėl abortų negimusius kūdikius bei skleisti žinią, kad kiekviena pradėta gyvybė turi teisę gimti, o kiekviena kūdikio besilaukianti mama, šeima turi sulaukti pagalbos.
Abortas ne tik nutraukia pradėto vaiko gyvybę, bet taip pat fiziškai ir dvasiškai žaloja jo mamą bei stiprina visuomenės toleranciją smurtui prieš silpnus, pažeidžiamus asmenis. Išvengti aborto pasekmių – pasirinkti gyvybę – padeda krizės ištiktoms nėščioms moterims laiku suteikta kokybiška psichologinė, socialinė, materialinė, teisinė ir dvasinė pagalbą. Kviečiame visas bendruomenes, tikinčiuosius solidarizuotis ir spalio 30 d. prisiminti maldose, kas galite – ir Šv. Mišių aukoje, visus negimusius kūdikius, o taip pat – visas krizės ištiktas moteris bei šeimas, kad jiems būtų laiku suteikta kokybiška ir reikalinga pagalba. Prašome pasidalinti mūsų kreipimusi su parapijomis, tikinčiaisiais, bendruomenėmis. Tik visi kartu sutelkę jėgas galime mažinti aukų dėl abortų skaičių Lietuvoje. „Kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą“ (Šv. Jonas Paulius II).


Programa: 18:30 Šv. Mišios Vilniaus Šv. Vysk. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedroje bazilikoje. Vysk. Darius Trijonis. 19:00 Žvakučių uždegimo momentas (Vilniuje, Katedros aikštėje).