Artėjantys

DIEVO MOTINOS KOMANDŲ KASMETINIS SUSITIKIMAS ŠILUVOJE (2020 09 05)

Rugsėjo 5-tą dieną su džiaugsmu kviečiame į kasmetinį Dievo Motinos komandų susitikimą Šiluvoje. Šių metų susitikimas yra ypatingas – šį rudenį baigia savo trejų metų kadenciją judėjimo atsakinga pora, sektoriaus komanda, ryšių poros ir visi kurie ištikimai talkino judėjimui. Raginame pakviesti poras, kurios domisi ir norėtų įsilieti į DMK judėjimą. Laukiame Jūsų Šiluvoje rugsėjo 5 d., šeštadienį 12 val. šv. Mišiose, šį kartą Apsireiškimo  koplyčioje.

Skaityti plačiau

DIEVO MOTINOS KOMANDŲ GAVĖNIOS REKOLEKCIJOS (2020 02 28 – 03 01)

Su džiaugsmu norime pakviesti Jus pradėti Gavėnią drauge DMK rekolekcijose, kurios vyks vasario 28 – kovo 1 dienomis, Trinapolio rekolekcijų namuose (Verkių g. 70, Vilnius). Šį kartą rekolekcijose kviečiami dalyvauti be vaikų. Jei turite mažiukų, kurie dar nėra atsiskyrę nuo mamos ir jų niekam negalite palikti, tuomet pasiimkite su savimi. Pažymėkite tai registracijoje.

Skaityti plačiau

DMK JUDĖJIMO GAVĖNIOS POPIETĖ KUNIGAMS (2020 02 28)

Šiais metais pirmą kartą Lietuvos DMK judėjimas organizuoja susitikimą, skirtą tik judėjimo komandų palydėtojams. Kituose kraštuose šie susitikimai yra įprasti ir vyksta nuolatos. Šio susitikimo tikslas – dalintis patirtimi, vis atnaujinti DMK prasmės klausimą, ieškoti sprendimų iškylančioms situacijoms, kalbėtis apie kunigo vietą komandoje, ieškoti atsakymų kaip dalyvavimas judėjime praturtintų visus – kunigus, poras ir aišku pačią Bažnyčią.
Tokį susitikimą Simonos ir Vlado Bačiulių, DMK atsakingosios poros Lietuvos pagalba, šiais metais organizuojame ir Lietuvoje. DMK judėjimo kunigų popietėje.

Skaityti plačiau

KASMETINIS ATSAKINGŲJŲ PORŲ SUSITIKIMAS (2019 09 21)

Mielos Atsakingos poros,

Tam, kad ši tarnystė duotų vaisių komandos bendrystei, judėjimas kviečia rinktis bent kartą per metus į susitikimą-mokymą, kuriame apžvelgsime Atsakingos poros misiją, uždavinius, taip pat dalinsimės patirtimi – su kokiais džiaugsmais ir iššūkiais susiduriame ir kaip juos įveikiame, kad komandos ir poros bendrystė augtų.

Visų jūsų laukiame rugsėjo 21d. šeštadienį 10 val. Vilniuje, Išganytojo bažnyčioje (Antakalnio g. 27).

Skaityti plačiau

 

TRADICINIS LIETUVOS DMK SUSITIKIMAS ŠILUVOJE (2019 08 31)

Mielos poros, brangūs komandų kunigai!!!       

Su džiaugsmu kviečiame Jus į tradicinį metinį Lietuvos Dievo Motinos komandų susitikimą. Vėl džiaugsimės bendryste, vis labiau prisiliesdami prie šio judėjimo malonės ir pažindami vieni kitus. Raginame kviesti ir tuos, kurie domisi šiuo judėjimu.

Laukiame Jūsų Šiluvoje rugpjūčio 31dieną (šeštadienį), 12 val. šventose Mišiose.

Registracija prasidės 11 valandą.

Skaityti plačiau

2 PROC. PARAMA DIEVO MOTINOS KOMANDOMS

Kasmet metų pradžioje iki gegužės 1 – mos dienos deklaruodami savo pajamas galite skirti 2 proc. savo pajamų mūsų judėjimui.

Paramą galima pervesti elektroniniu būdų (EDS sistemoje) arba pildyti popierinę formą ir ją pristatyti VMI padaliniuose. Paremti galima 1 ar 2 proc. Pildydami formą nepamirškite įrašyti savo asmeninius duomenis. Pateikiame paramos formos pavyzdį…

Skaityti plačiau


REKOLEKCIJOS POROMS

Mielos poros ir kunigai!

Prieš prasidedant Gavėniai su džiaugsmu visus kviečiame į mūsų judėjimui skirtas rekolekcijas.
Rekolekcijas veda pora iš Prancūzijos ERI nariai T. ir A. Leclerc ir kunigas Jean-Luc Ferret.

Kada? Kovo 1-3d.
Kur? Trinapolio rekolekcijų namuose (Verkių g. 70, Vilnius)

Skaityti plačiau