Naujienos

Kovo 1 dieną įvyko kunigų susitikimas -mokymai

Kovo 1 dienos popietę į susitikimą pradėjo rinktis Dievo Motinos Komandų kunigai ir kunigai, kuriems buvo įdomu susipažinti su DMK judėjimu Lietuvoje – kaip jis veikia? kokia judėjimo esmė? kokia kunigo vieta komandoje? Susitikimą vedė ir savo patirtimi dalinosi judėjimo kunigas iš Šveicarijos Vincentas Lafargue ir pora Teresė ir Antuanas Leclercai, Tarptautinės Atsakingos komandos nariai. Nuotraukų galerija čia.

Kovo 1 d. Vilniuje, Trinapolio vienuolyne susitiko DMK sektoriaus poros

Kovo 1 dienos rytą Vilniuje, nuostabiame Trinapolio vienuolyno komplekse, į susitikimą buvo sukviestos Sektoriaus ir Ryšio poros. Turėjom progą artimiau susipažinti ir mūsų judėjimą Lietuvoje pristatyti judėjimo kunigui Vincentui Lafargue iš Šveicarijos bei Teresei ir Antuanui Leclercams (Tarptautinės Atsakingos komandos nariai). Nuotraukų galerija čia.

Vasario 10d. Kaune ir Vilniuje vyko “Mišrių komandų” susitikimas

Vasario 10d. Kaune ir Vilniuje vyko “Mišrių komandų” susitikimas. Dėkojame dalyvavusioms poroms už drąsą trumpam “palikti” savo komandąir už džiaugsmą dalinantis savo patirtimi, įžvalgom, išgyvenimais, klausimais.Kitais metais laukiame dar gausesnio būrio. Šiais metais dalyvavo 20 porų.Štai trumpas liudijimas, kuris bendrai atskleidžia praėjusius “Mišrių komandų” susitikimus. “Buvo gera dalintis savais patyrimais ir prisiliesti prie kitų komandų savito veido, jų tikėjimo ir gyvenimo patirčių. Toks susitikimas buvo puiki proga kitaip, naujai patirti judėjimo plotį ir gylį, mokytis vieniems iš…
Read more

Gruodžio 8 d. Švč. Mergelės Marijos Nekalto prasidėjimo šventė Vilniuje

Gruodžio 8 d. džiaugėmės bendryste, drauge švęsdami Švč. Mergelės Marijos Nekalto prasidėjimo šventę Vilniuje, Kaune ir su savo komandomis savo parapijose. Nuotraukų galeriją rasite čia.  

Palydinčiųjų porų mokymai spalio 27 d. Kaune

Kaune Spalio 27 d. įvyko naujas komandas Palydinčiųjų porų mokymai, džiaugėmės kiekviena pora, nusprendusia atsidėti šiai tarnystei. Nuotraukų galeriją rasite čia.