Dievo Motinos komandų susitikimas Šiluvoje (2020 09 05)

Dievo Motinos komandų susitikimas Šiluvoje (2020 09 05)
Mielos judėjimo poros, brangūs komandų kunigai,

Su džiaugsmu kviečiame Jus į tradicinį metinį Lietuvos Dievo Motinos komandų sustikimą Šiluvoje rugsėjo 5d. Šių metų susitikimas yra ypatingas – šį rudenį baigia savo 3 metų kadenciją judėjimo atsakinga pora, sektoriaus komanda, ryšių poros ir visi, kurie ištikimai talkino judėjimo labui. Tad rugsėjo 5d. Šiluvos susitikimas bus skirtas apžvelgti nueitą kelią, nuveiktus darbus, pažvelgsime ir į priekį. Labai raginame atvykti visus, kurie neesate išsigandę virusų, laikysimės visų saugumo nurodymų, tad neužmirškite kaukių. Ypač kviečiame Ryšių poras, palydinčias poras, sektoriaus poras. Jų prašysim trumpai pasidalinti apie savo tarnystę. Svarbu bus Jus išgirsti, nes nauja atsakinga Lietuvos sektoriaus pora rinks naują komandą naujoms tarnystėms, tokie yra judėjimo nuostatai. Tad „naujokams“ svarbios Jūsų patirtys. Su mumis bus mūsų dvasinis judėjimo vadovas arkivyskupas Kęstutis Kėvalas, girdėsme jo pasidalinimą ir įžvalgas. Labai laukiame ir judėjimo kunigų, raginame pakviesti savo komandų kunigus, nors rugsėjo pradžia jiems ir nėra lengva.
Raginame pakviesti poras, kurios domisi ir norėtų įsilieti į DMK judėjimą. Jei tokios poros užsiregistruos – jiems skirsime atskirą valandėlę pristatyti judėjimą.
Tad vėl džiaugsimės bendryste, iš naujo prisiliesdami prie šio judėjimo malonės ir naudosimės proga pažinti vieni kitus.
Kaip visada lieka rūpestis dėl savanorių. Jei Jūsų didesni vaikai sutiktų pasavanoriauti (už atlygį) su mažiukais, labai lauksim žinutės.

Laukiame Jūsų Šiluvoje rugsėjo 5 d., šeštadienį 12 val. šv. Mišiose,
šį kartą Apsireiškimo koplyčioje (ne bažnyčioje).
Registracija prasidės 11 val. – kultūros namuose, t.y. aikštės dešinėje pusėje pamatysite judėjimo stendą.
Dienos pabaigoje agapė ir vakaronė. Tad kviečiame atsivežti ką nors valgomo agapės stalui, kad turėtume jėgų grįžti namo J. Ištvėrusių iki galo lauks ir ypatingas judėjimo TORTAS.

Kaina: suaugusiam – 12 eur
2-6 metų vaikams – 7 eur
7-18 metų vaikams – 10 eur

Laukiame jūsų,
Maldos bendrystėje
© 2024 Equipes Notre-Dame Lietuva | sprendimas: M.Žemaitis web@endbaltic.eu