DMK judėjimo Gavėnios popietė kunigams

Brangūs Dievo Motinos Komandų Judėjimo kunigai,
Šiais metais pirmą kartą Lietuvos DMK judėjimas organizuoja susitikimą, skirtą tik judėjimo komandų palydėtojams. Kituose kraštuose šie susitikimai  yra įprasti ir vyksta nuolatos. Šio susitikimo tikslas – dalintis patirtimi, vis atnaujinti DMK prasmės klausimą, ieškoti sprendimų iškylančioms situacijoms, kalbėtis apie kunigo vietą  komandoje, ieškoti atsakymų kaip dalyvavimas judėjime praturtintų visus – kunigus, poras ir aišku pačią Bažnyčią. 

Tokį susitikimą Simonos ir Vlado Bačiulių, DMK atsakingosios poros Lietuvos pagalba, šiais metais organizuojame ir Lietuvoje. 

Vasario 28d., penktadienį, 13.30 val. labai laukiame Jūsų Trinapolyje – DMK judėjimo kunigų popietėje.  

Susitikime yra numatyti pietūs drauge, o tada pasitarimas ir pokalbis apie DMK. Vedant susitikimą talkins Jonė ir Darius Chmieliauskai, kuri yra atsakinga pora už šią popietę. Savo įžvalgomis apie judėjimo pramę, naudą, apie patirtį savo lydimoje komandoje dalinsis kard. Audrys Juozas Bačkis. Susitikimo metu bus skirtas laikas ir Jūsų pasidalinimams, įžvalgoms, klausimams-atsakymams, o taip pat lauktumėme ir Jūsų patarimų.

Pradžia    13.30 – pietūs (vaišina judėjimas)
Pabaiga   18:00 val.

Labai kviečiame, jei tik galite, pasilikti drauge švęsti šv. Mišias ir vakarieniauti drauge su atvykusiomis į rekolekcijas DMK poromis.

Šv. Mišios 18.30 val. 

Vakarienė  19.30 val.

Kviečiame Jus registruotis… čia

Jei galėsite kviečiame ir toliau pasilikti DMK porų rekolekcijose, kurios prasideda kaip tik tą patį vakarą Trinapolio rekolekcijų namuose.

Pagarbiai +Kęstutis Kėvalas
DMK dvasinis judėjimo patarėjas