Kas mes esam?

KODĖL DIEVO MOTINOS KOMANDOS?

Keliauti drauge su Kristumi asmeniškai ir poroje, kasdienybėje gyventi remiantis Santuokos sakramentu ir duoti vaisių – tokio tikslo siekia Dievo Motinos komandų nariai. Tarti kitam „aš tave myliu“ taip pat reiškia: „Padarysime viską, kad mūsų meilė augtų, kad sumanymas, kuriam ryžtamės, būtų jaudinantis nuotykis. Mes kartu ką nors sukursime, būdami Dievo akivaizdoje ir su Jo pagalba.“

Skaityti toliau

 

JUDĖJIMO ISTORIJA

Judėjimo, skirto poroms, trokštančioms šventėti per Santuokos sakramentą ir juo remiantis, įkūrimas buvo svarbus Bažnyčios įvykis, tikra revoliucija. Dievo Motinos komandos yra Santuokinio dvasingumo judėjimas ir turi komandos gyvenimo metodologiją Krikščioniškoje porų bendruomenėje. Tais laikais tai buvo didelė naujovė, o šiandien laikoma charizma, Dievo dovana Bažnyčiai.

Skaityti toliau

 

TĖVAS KAFARELIS – ĮKŪRĖJAS

Tėvas Kafarelis (1903–1996) buvo tvirtai įsitikinęs: poros turi būti laimingos. Santuoka yra kelias, nes ten gaunama ir duodama meilė yra laimės šaltinis. Žmogiškoji meilė, jo supratimu, yra kelias pas Dievą per Jėzų Kristų.

Skaityti toliau

 

TAISYKLĖ

Dievo Motinos komandos – tai nemenka programa! Tai nuostabi tėvo Kafarelio intuicija. Santuokos sakramento negalima mesti į šiukšliadėžę! Labai graži užduotis krikščionių poroms: atiduoti Dievui Jam priklausančią vietą. Nes galiausiai juk esame Jo akivaizdoje įsipareigoję kasdien mylėti vienas kitą ir duoti vaisių.

Skaityti toliau